NÁVRH NA MEDITACI

Pohodlně se položte a spojte se svým srdcem. Jemně nadechujte do svého srdce. Uvědomte si, že máte kolem sebe ochranný energetický prostor, v němž budete meditovat, odpočívat, omlazovat se a obnovovat sebe i Zemi. Dýchejte přímo do buněk srdce. S každým nádechem a výdechem se uvolňujte. Vnímejte teplo ve svém srdci. Jakmile se vědomě zaměříte na srdce, buňky ve vašem srdci i těle se začínají otevírat. Skrze srdce se spojujete sami se sebou, se svojí pravdivou podstatou - unikátní esencí duše. Vaše srdce se otevírá jako rozvíjející květ. Tento květ vyzařuje zlato-stříbro-krystalické Světlo Lásky ve tvaru spirály. Pozorujte tyto spirály. Veďte toto Světlo a Lásku směrem ke Slunci a dále přeneste pozornost a Vědomí a tuto energetickou spirální energii dál směrem k Centrálnímu Slunci naší Galaxie, které se nazývá Alcyon, dále ke Zdroji. Představujte si, jak se k vám ze Zdroje vrací zpět Láska a Světlo, také z Centrálního Slunce a Slunce v naší Sluneční soustavě. Propojte své srdce s krystalickou planetární mřížkou a jádrem Matky Země. Při pravidelném dýchání si můžete vytvořit Světelný sloup, který vás od této doby bude spojovat se Zdrojem. Budete vnímat, že se vaše vibrace zvyšují. Nyní si začínáte uvědomovat, že vaše vibrace Lásky a Světla je mnohem vyšší. Přijímejte tyto dary a kdykoliv obnovte své nádherné Světlo. Jste obklopeni láskyplnou energií a v tomto prostoru se nachází jen čistá Láska, tím se rozšiřujete do oceánu Jednoty. Dýchejte a zůstaňte uvolnění. Vnímejte, že jste propojeni s Vyšší Inteligencí Světla.

Dále můžete tuto jemnou vysokofrekvenční energii použít k léčení svého těla, situací a lidí, s kterými máte problém nebo se můžete otevřít energii sebeodpuštění, pokud jste ochotni. Dovolte si propustit bolesti a bloky. Jak se otevíráte sebelásce a Lásce, bloky se začínají rozpouštět. Vaše srdce a Láska znovu ožívá, jak se vydáváte na cestu sebeuzdravení. Veďte Vědomí a postupně rozpouštějte všechny usazeniny v těle. Navažte vztah se svými buňkami. Vnímejte, jak energie Světla a Lásky rozpouští v těle problémy. Prosviťte zlato-bílým třpytivým Světlem i situace, které vám způsobily bolest. Zaměřte se na orgány, svaly, kosterní soustavu. Dýchejte a představujte si, jak se buňky začínají čistit a rozšiřovat. Nechte vynořit všechny pocity. Stále dýchejte do svých buněk. Jak cestujete Vědomím ve svém těle a nacházíte-li usazeniny a bloky s temnou energií, zvolte barvu Světla, které vnesete svým Vědomím do dané části těla. Tato barva se začne měnit a část těla se začne prosvětlovat. Vnímejte jak bolest opouští vaše tělo. To je součástí léčení. Tuto část těla tak oživujete. Stále jemně dýchejte, vychutnávejte si tento okamžik. Jakmile jste zcela uvolněni, proneste vámi zvolené afirmace např. ..... od tohoto okamžiku jsme zcela zdráv. Tak se staň! Dovolte si setrvat v tomto sebepečujícím prostoru, jak dlouho je vám příjemné.

Můžete také zhmotňovat přání srdce. Zhmotňování probíhá prostřednictvím vašeho srdce. Srdce i buňky se rozzáří a zrodí se v nich vášeň, radost a živost. Stále vše jemně prodýchávejte. Nyní si představte, co budete manifestovat. Buňky vašeho těla reagují na zhmotňování. S tím, jak dýcháte, si uvědomujete, že energie vašeho tvoření prochází srdcem, srdeční čakra se rozšiřuje. Stále dýchejte a spojujte se s předlohou ve vaší představivosti. Přijměte toto své dílo a dovolte této energii, aby dál žila svým vlastním životem. Nezapomeňte, že vaše přání jsou přání srdce. Otevřete se přijímání svého výtvoru - jak se ukotvuje ve hmotném světě. Stále jste plně v okamžiku přítomnosti Teď a Tady. Tím, že dýcháte do svého výtvoru ve formě vize, se tato vize formuje. Staniž se. Setrvejte v tomto nádherném stavu klidu, jak je vám příjemné. Poděkujte s vděčností po každé meditaci.

Příjemný zážitek, den naplněný klidem a radost.