VÝVOJ LIDSTVA OČIMA PLEJÁĎANŮ

AMORAH QUAN JIN - VÝVOJ LIDSTVA OČIMA PLEJÁĎANŮ

Existuje mnoho nástrojů, jak porozumět Vzestupu, prozkoumat naši vlastní transformaci, čistit staré a posunout se hladce a elegantně k našemu pravému Božskému Já. Moje touha sdílet informace je vedena vnitřním duchem a vždy pochází z mých osobních zkušeností.

K tomu, abychom prošli změnou, musíme změnit myšlení a způsob bytí. Oddanost a přijetí jsou dvě hlavní charakteristiky, kterým musíme dovolit, aby pronikaly skrze nás. Abychom se posunuli ze starých vzorců myšlenek a chování, v nichž existuje nerovnováha, musíme přijmout patřičné kroky k jejich integraci a vyjasnění. Tento proces vyplavuje nejhlubší obavy a bolestné vzorce napovrch prostřednictvím událostí, které si nechceme přiznat. Některé z těchto otázek nám zrcadlí naši nejbližší stejně jako lidé, kteří vstupují do našeho života. Mnoho z nevyřešených otázek má dědičnou povahu předků, jsou zděděné. Mnoho jich pochází z kolektivní mysli a musíme si uvědomit, že čistíme také karmické následky z posledního velkého evolučního cyklu. Osobní karma musí být dočištěna a doodžita.

Lidé opakují po mnoho životů trauma, bolest a strachy. To vše se děje ve vrstvách bioenergetického pole. Jakmile je emocionální tělo a energetické tělo vyřešeno a vyčištěno, zbaveno staré bolesti a trauma, fyzické tělo je schopno vyčistit ekvivalent odstraněné bolesti a do života vstupuje radost, hojnost, život se stává šťastnějším. Změní se DNA, takže může udržet více Světla. Emocionální a energetická nerovnováha je zodpovědná za nemoci. Většinou se jedná o prožitek hlubokého očištění na fyzické úrovni. Čištění se týká karmické, genetické a rodové duše.

Někteří se rozhodli vyčistit stav nerovnováhy pro kolektiv nebo skupinu lidí, takže tento očistný pohyb přichází přes nás, protože naše energetická bytost působí jako systém kosmické filtrace pro větší celek. Nikdo z nás nedostává nic, co by nebyl schopný zvládnout.

Kniha Vývoj lidstva očima Plejáďanů od Amorah Quan Yin jsou příběhy historie života lidí na Venuši, Marsu a Maldeku. Jak píše autorka, stejně jako Barbara Hand Clow, která napsala předmluvu, jsou knihy, které působí jako spouštěč, kdy se aktivuje paměťová databanka. 90% kapacity mozku je smetiště odpadků souzení a hodnocení.

Budete-li číst tuto knihu, budete číst své vlastní příběhy, protože převážná část lidstva, byla inkarnovaná na těchto planetách. Při čtení některých pasáží vývoje, vzestupů, pádů až do úplného zničení civilizace, jsem pociťovala velmi hluboký smutek nad lidským egem. V knize jsou popisovány příběhy rodin, rodů, komunit, příběhy mužů, žen a dětí.

Tuto knihu považuji za jeden ze sebe-léčebných, sebe-posilujících nástrojů, jak jít opravdu do hluboké hloubky podvědomí a vyčistit si sami minulé životy. Kniha je plná velmi obohacujících informací - doplňující skládačka o Vesmíru o nás samotných a navíc to, co se odehrávalo na těchto planetách, z nichž Maldek už neexistuje, je velmi podobné našemu společnému příběhu zde na Zemi s tím rozdílem, že Země a lidská rodina se stěhují do Osvíceného Věku. V knize je také popsán posvátný sňatek unio conjucto - alchymistické manželství. Nechť je čtení pro vás obohacujícím zážitkem. Všichni jsme milováni Duchem, planetou a všemi Světelnými hierarchiemi. Mnoho milující Lásky.