OSVOBOZENÍ DUŠE A TĚLA


Vítejte srdečně u dnešní krátké zprávy, kterou jsem se rozhodla napsat dnes ráno v kontextu aktuálního dění. Cítím se velmi připoutaná k veškerému dění na planetě, je snadné nechat se vtáhnout do těchto dramat a dramat pozemské minulosti. Není to dobré pro nikoho, není to dobré pro mě, i když jsme svědky toho, co se stalo na této planetě, co zde vytvářeli předci až doposud.

Země je krásná, ale není můj domov. Zažívat tolik necitlivosti je vzdáleno místu, odkud pocházím. Lidé v roce 2020 vyžadují to, co bylo před 300 lety a tam se zastavil jejich vývoj včetně jejich myšlení a chování. Je velký čas uzdravování těla, takže jediné, co je možné, je pustit tyto věci a vypoklonkovat všechny obtěžující energie, které nemají v našem životě žádný význam.

Jako Hvězdná rodina jsme zde, abychom pomohli najít cestu lidské rodině z karmického labyrintu, což stále mnoho lidí nechápe. Naše přítomnost je cesta průkopníka v tomto dimenzionálním experimentu. Těmto lidem se také říká Hvězdné semeno, protože byli zrozeni z Lásky Slunce a Měsíce, jako jejich dítě - Hvězda. A nyní jsou zde, aby zaseli nové tvoření a to je ŽIVOT. 

Temný zákon 3D, zákon příčiny a následku je pro nevědomé zcela neviditelný a tak jejich činy řídí stále ego. Stojí mnoho energie být zde v přítomnosti těchto šikanujících energií. Mnozí život v chudobě, ubližování, otroctví a utrpení považují za běžný, a tak se rychle vzdají a nesnaží se žít skrze ctnosti. Ano, stále je to mnoho práce na sobě, a především udělat prostor, abych se cítila dobře, abych se cítila svobodně a zároveň žila veškerou pozemskou hojnost; prostor, kde se cítím zmocněná uzdravit se a zdroj tohoto uzdravení je uvnitř mě.

Je málo lidí, s kterými mohu vést uzdravující rozhovory, ale uzdravení vychází jen zevnitř nás samotných. Můžeme uzdravit všechno, ale někdy je těžké najít kořen. Proto v těchto současných toxických energiích medituji, nořím se do sebe, protože potřeba uzdravení je obrovská.

Je doba, kdy se veškerá bolest vynořuje, aby bylo dosaženo lehkosti, musí být puštěna minulost. Přestat držet bolestnou minulost. Dodnes nechápu, jak jsem toto ubližování, psychickou a fyzickou šikanu mohla přežít. Archetyp Popelka, nevýznamná pro všechny, počínaje mým otcem, nevýznamné nic uprostřed  vlády patrirchátu. Takže najít vlastní sebehodnotu bylo něco velmi těžkého, když nemáte vzor. Ale pak jsem potkala některé lidi, kteří mi umožnili poznat moji sebehodnotu, pomohli mi uvěřit v sebe, abych uviděla krásu, kterou tvoří mé ruce a rozvíjela dál cit pro krásu, protože na Zemi je tak málo krásy, a to je způsobeno necitlivým egem. Objevila jsem malování, vášeň pro fotografování, vášeň pro cvičení a krásné oblečení, to blahodárně léčí mé srdce a vnitřní ženu. Až do dospělosti jsem si dopřávala spoustu moučníků a čokolád, které jsem v dětství neměla, a tak jsem měla nadváhu. Mám velkou radost ze cvičení, mohu jezdit na kole a radost z mnoha změn v mé stravě včetně výživových doplňků. Mám obrovskou radost, že si mohu koupit oblečení velikosti "S".

Studuji různé knihy a terapie. Znovuvzkříšení těla a života je prioritou během Vzestupu a hledání toho, jak se uzdravit.

Abych pochopila lidi, kteří mi ublížili, musím velmi dobře rozumět lidské psychice na základě své cesty. To přirozeně přineslo velké množství bolestných zkušeností. Moje fotografie nejsou určeny jako nástroj seznámení, to všechno dělám jen kvůli své radosti. Trojdimenzionální myšlení se dívá na tělo jako na sex. Pokud existuje někdo, kdo by se mnou chtěl hovořit a chovat se ke mně neuctivě v mém osobním prostoru, bude vykázán za sebemenší neuctivost. Nemocné ego se chce povyšovat. Kdykoliv se podívám na tělo těchto lidí, jejich vztahy, nebo co tvoří, nemohou být mým vzorem.

Naučit se sebeúctě, sebelásce a sebevědomí, byla tvrdá dřina, je to vnitřní práce. Velmi miluji sebe a nejde jen o nákupy oblečení a všech věcí, z kterých mám velkou, velkou a hlubokou radost. Uzdravit bolest je dřina a přitom lidé si ubližují více a více. Jsou stále více odkloněni od přírody. To není jen o procházení se v lese. Je to o spojení těla s touto živou silou Života, což se projeví na vibraci.

Často se vracím ke knize Amorah Quan Yin, která popisuje pád civilizace na Marsu, Venuši a celé zničení Maldeku. Kam až chamtivost, touha vládnout a nemocné ego může zajít, že způsobí úplné zničení civilizace a planety. Duše, které nevzestupují, budou se vší Láskou přemístěny do jiného Vesmíru na jinou planetu, která právě začíná evoluci a vývoj potřebný pro tyto duše.

Jak se zde zachází s dětmi, jak se zachází se starými lidmi, s přírodou? Je velmi bolestné, že i moji rodiče věří tomu, co se říká v televizi a dá hodně práce vysvětlovat, že věci jsou jinak, což je přiměje k přemýšlení.

Lidé jsou zaslepení. Ubližování se stalo normální součástí jejich života. Za nepodstatné maličkosti a události jsou schopni ničit a zabíjet. Je to nemoc,  která má kořeny v dětství, jejich sebevědomí je založeno na ovládání, kontrole a manipulaci. Lidé si ani neuvědomují, že tak se tvoří karma, protože je zajímá momentální pomsta, potřeba ublížit a povyšovat se. Mnozí chtějí jen získat pozornost, což je neschopnost vytvářet vlastní životní sílu, takže potřebují energii krást druhým za závojem falešné Lásky.

Existuje zde vrchol nelidskosti a my jsme toho součástí. Měli bychom být navzdory Temnotě, která zde existuje, vděční, že jsme v Čechách. Když každý týden hovořím s dcerou, která je vdaná v Los Angeles, kde se zabíjí a střílí na ulici na denním pořádku. Svítí doslova v pekle. Holywood má přezdívku Pedowood. Moderní vyspělá země? Ne, nejvyšší možný morální úpadek. Kdykoliv dosáhne temná polarita vrcholu, zhroutí se ve Světle, přijde její pád.  Bůh ví, jak dlouho má toto peklo ještě existovat. Země má plán, který nemůže nikdo ovlivnit a v tomto plánu je "psáno", že to má být opět místo, které bylo kdysi domovem vyspělé velmi vědomé civilizace, která byla založena na Přírodních zákonech. 

Někteří jsou stále přesvědčení, že sdílení pomocí sociálních sítí, je to nejdůležitější pro Vzestup. Za prvé majitelé těchto sociálních sítí slouží jen sobě a Temnu a za druhé, Vzestup je změna vlastního života, vibrace, vnitřní práce na sobě. A podle toho, jak jsou lidé pilní, si vždy přitáhnou do života učitele. To je zákon přírody, zákon přitažlivosti. Vzestupujeme díky práci uvnitř, práci s tělem, ne skrze sdílení článků, ačkoliv některé z mála informací zde mají hodnotu. 

Čím více jsou lidé v bezpečí a mají podmínky pro navyšování vibrace, tím více navyšují svoji vibraci, a tak pomáhají kolektivnímu Vzestupu. Naše myšlení a přítomnost je zaměřena na kolektivní posun.  

Vím, že lidé podstupují velké vnitřní léčení, a proto jsem o tom dnes napsala, aby každý mohl žít produktivní život a pracovat na svém uzdravení. Máte-li pocit, že jsem někdo, kdo by vám mohl pomoci na cestě vašeho uzdravování, domluvte si se mnou konzultaci. Je možné, že to bude pro váš Vzestup přínosnější, než manipulace a posílání pozdravů a videí, protože dřív nebo později vás život donutí, abyste kultivovali svoji vlastní životní sílu a svoji vlastní energii, jako zdroj energie pro sebe, abyste začali s vnitřním léčením. Každý, kdo je vtělen na Zemi, má možnost pracovat na svém sebeléčení. Když je srdce velmi vysoko, tělo obnoví schopnosti. Vidím vás a slyším. Tato slova vycházejí ze zkušeností hluboko z mého srdce, z Lásky, z úcty k životu a dlouholetých zkušeností někoho, kdo jde zkušenost Nanebevstoupení v těle. Moje duše si vybrala vtělit se a mít tyto velmi temné zkušenosti a znovu obnovit Krista na Zemi. 

S milující Láskou

Lenka Gloriah Magenta