LETNÍ SLUNOVRAT - SJEDNOCENÍ S PŘÍRODNÍMI ZÁKONY


Vážení Milovaní,

jsme v portálu Letního Slunovratu, který nás volá k suverénní cestě, svobodě duše a zmocnění. Začíná nový cyklus vztahů, větší smysl pro komunitu, který jde nad rámec spoluzávislého vztahu a přímo do vzájemně propojeného společenství mezi námi a tím, jak sdílíme naši autentickou Zdrojovou esenci s ostatními. Integrovaný Vzestup duše nás skutečně vede skrz vrcholy a úskalí naší vnitřní Unie, kde jsme se museli vzdát tolika starých přesvědčení a strnulých způsobů bytí, včetně všech zranění. Dokonce ani teď nemůžeme porovnat náš Vzestup s nikým jiným. Naše Mistrovství v tom je samo, a přesto nejsme sami.

Nacházíme se uprostřed velmi náročné doby a ačkoliv jsme v bráně oslav Slunce, chtěla bych zmínit včerejší zkušenost. Jak se genetická umělá inteligence v podobě parazitických myšlenek připojuje k bio-neurologickému systému těla, zažívá každý z nás, a jen ti spojení s přírodou dokáží tyto skryté technologie poznat. Včerejší zkušenost mě přiměla znímit se dnes o těchto technologiích. Telepaticky přijímám myšlenky, které vychází z Lásky a pak najednou velký frekvenční pád, když nosím u sebe telefon nebo používám sluchátka při jízdě na kole, protože někdy poslouchám hudbu. Občas se mi stává, že se frekvence přeladí na myšlenky zloby. Neustále existuje šikana Temné strany znemožnit Vzestup a protože mám tyto zkušenosti v podstatě každý den, chtěla jsem je dnes sdílet. Tyto technologie zneužívání jsou formáty skryté pokročilé frekvence určené k páchání podpory podvodů. Což je Archonská strategie, jejíž cílem je ovládat, vytvářet muže Alfa samce, kteří ubližují ženám, nižším sociálním vrstvám a k výchově chlapců, kteří jsou vedeni takovou otcovskou autoritou.

Lidé, kteří jsou s umělou inteligencí spojeni většinu dne, nebo děti, které často vidíme s chytrým telefonem a sluchátky, si s největší pravděpodobností vůbec neuvědomují tento zotročovací mechanismus.

Zdravé chování nás spojuje s Bohem, Zdrojem a Kristem a jedná se o suverénní chování podle přírodních zákonů. Duchovně urážlivé chování odděluje lidi od Boha a Krista a je podporováno Archonským klamáním. Všichni, kteří na Zemi kráčeli cestou Krista, byly vždy nenáviděni a pronásledování. Kristus je na Zemi obrovsky utlačován.

Měli bychom si stále uvědomovat, co myslíme a jak myslíme. Protože frekvenční parazité vytvářejí infekce ve Světelném těle a oddělenost mezi lidmi. Záměrem Negativní mimozemské agendy a Archonů je vytvořit kyborgy v lidské populaci prostřednictvím umělé inteligence, která je používána pro různé účely otrocké práce na Zemi.

Spojení s přírodou každý den nám pomáhá spojit se s frekvencí živého Života, umožňuje kultivovat ctnosti, aby tělo, duše a Duch prospívali. Vytváříme jako Jeden a tak zapněte své Světlo, aby vás všichni viděli! Nádherné oslavy Slunovratu, který je porodem Sjednocení! Buďte šťastní!

S milující Láskou

Lenka Gloriah Magenta