INTEGRACE TEMNA A SVĚTLA


Vážení Milovaní,
nová vlna stvoření začíná tento týden, pokud jste připraveni ji přijmout a začít znovu, pak vítejte srdečně v novém Mayském cyklu a také na mém novém webu! Mnoho let jsem toužila po novém vyjádření mé Světelné práce s designem mých fotografií. A je to tu! Často jsme překvapeni, že dokážeme něco, o čem jsme si mysleli, že nikdy nedokážeme :)

Jsem zpátky z prázdnin, mých výletů, z mé lesní "džungle" v krásné vlně počasí! Toto je jediné místo, kde mohu být sama a stále se cítím dobře a mohu dělat své správné kotvení. I servery planetárního Světla potřebují odpočinek a samotný čas, aby se prohloubilo naše posvátné spojení s vnitřním plamenem a abychom viděli, co nám Duch zasílá za zprávy, čím procházíme a kam směřujeme prostřednictvím sladění se s Božským plánem Ducha Svatého. Avšak žádný dokonalý odpočinek se nekonal, protože masivní vlny temna nás neustále ruší. Nová vlna přicházející energie byla intenzivně stravována, děláme to tím, že procházíme branami matice pekla do svobody designu kreatrixu.

Práce duchovní služby a oddanosti nikdy nekončí, prohlubuje se pouze nekonečnými točivými vlnami v souladu s energiemi. Není to statická věc, kde můžeme usnout na vavřínech nebo si být něčím jisti. V žádném případě! Neustále budeme čelit novým způsobům Božského tajemství, protože tato planeta je v transformaci a existuje mnoho nepokojů, chaosu a dokonce zoufalství. Společné energie byly v poslední době velmi intenzivní a v každém rohu světa je obrovské tření. Měsíc září je čas opět se pustit vzdělávání a do společné práce, budu psát o tom, jak neustále chodit v připravenosti a Mistrovství, abychom je zcela vlastnili, bez ohledu na to, co se děje v hustotě. Je čas na seriózní mistrovský trénink!

I přesto, že jsem nebyla aktivní, bylo to velmi prospěšné a posílilo mnoho krásných duší ve své vlastní vnitřní práci. Opravdu jen málo nádherných duší je tak pilných. To jsou těžké časy života pro ty, kteří jsou skutečně vzhůru a uvědomují si, co se tady děje a vše, co je v sázce.

Energie tlačí naše nejlepší dovednosti Světelné bytosti na povrch. Je smutné, že několik málo z těchto duší musí vykonávat energetickou práci jménem celku. Ale nesmíme se chovat jako oběť nebo si stěžovat. Udělejme to společně, jak nejlépe umíme.

Budu psát také pro všechny mé milované zaregistrované spolu-tvůrce o tom, jak více porozumět mechanice Vzestupu, Stvoření. Zprávy Ducha by měly být zdarma (možná k tomu jednou dojde), ale zatím platby za měsíční registrace slouží jako zdroj mých finančních příjmů, abychom udrželi svůj život na Zemi. Vděčnost a požehnání několika vzácným a výjimečným bytostem, které podporují moji práci, která se děje především v zákulisí.

Na planetě existují lidé, kteří mohou vzestoupit vystoupením z duality sjednocením neboli integrací polarity mužského a ženského principu a sjednocením Světla a temna do neutrálního bodu čili nulového bodu v těle. V předchozích aktualizacích na mém blogu je vše popisováno. Na planetě je také skupina bytostí, které dosáhnou Nanebevstoupení v těle čili Osvícení. Dosažení toho je těžké a nejtěžší práci dělají ti, kteří napojují planetární jádro na galaktický střed.

Dnešní téma není nijak veselé, ale předávám zprávy tak, jak skutečně přicházejí. Dělám to ze srdce a i přesto mě někteří lidé vnímají jako nepříjemnou. Dosažení úrovně Vzestupu není lehké v čase, kdy temná energie útočí ze všech stran. Světlo dělá jeden krok, temno dělá jeden krok a tak to jde postupně. Tato cesta je stále více obtížnější pro našeho dětského zářivého vnitřního Ducha.

Léto v tomto ohledu bylo opravdu obtížné. Necítila jsem takovou lehkost, hravost a Duch mě neustále zastavoval, abych tak často neseděla u počítače. Některé dny to byla tak velká srážka s temnými energiemi, že jsem celý den prospala v posteli. Tělo bylo některé dny velmi unavené i přesto, že se domnívám, že mám dobrou kondici a hodně energie. Cítila jsem těžkost a smutek. Milující stavy a milující myšlenky se vytrácely. Mnoho z vás to vnímá určitě stejně. Odložila jsem také zatím malování obrazů, protože nejsem schopná soustředit se. Věřím, že se k malování vrátím později.

Čím dál více cítím zátěž pohybovat se mezi lidmi ve městě. Zatěžující toxiny, jako například chemtrails, ovlivňují naše těla. Podobně jako najít místo v lese, kde nikoho nepotkáte, je čím dál náročnější. Přesto pracovat s vlastní životní silou je vždy priorita. Cesta dosažení Hieros Gamos - posvátného vnitřního manželství je pro ty, kteří toho dosáhnou v těle, velmi náročná. Procházíme tvrdými zkouškami.

Někteří lidé se k nám chovají neuctivě a už to trvá roky, ano jsme velmi zranitelní a mnozí toho zneužívají. To všechno nám způsobuje emocionální a fyzický stres. Existují zde bytosti, které slouží temnotě, říkám jim přisluhovači a jejich jediným úkolem je vysílat negativní slova a myšlenky. Stále se drží mylného přesvědčení, že když budou podvádět, vzestoupí. Můžete lhát, blokovat mě, ničit, vymýšlet falešné emaily, používat falešné profily, hrát se mnou falešnou hru a snažit se obelhat Vesmírné zákony, ale ta samá energie se vždy vrací každému zpět.

Každá vlna je čím dál náročnější, je to obtížný výcvik, ale život se musí stále přesouvat do optimálního stavu, stavíme mosty ve spolupráci s temnými vlnami, protože život touží po pravdivém čistém ryzím vyjádření.

Ti, kteří slouží jako Světelný pilíř, mají určitý životní styl a k tomu patří také meditace. Všechna práce s Duchem Svatým se děje uvnitř. Mnoho lidí stále nenachází cestu dovnitř sebe. Umělá inteligence se snaží unést životní sílu, možnost žít organický život, takže život vypadá jako vybitá baterie, pokud nejste naladěni na galaktický střed, ale na telefony, počítače, televize a pobyt v místech, kam neproudí prána. Jak poznáte, že se pohybujete v proudu života? Vše ve vašem životě jde snadno, všechno vypadá, že jde bez námahy jakoby bez starostí, problémů. Tak přesně pracuje Stvořitel. Nesedí s hlavou v dlaních: Sakra, nevím si rady! Slunce svítí. Měsíc se otáčí mezi zářivými hvězdami. Přesto žijeme v neustálé připravenosti, co bude a nikdy nevíme, co bude zítra. Jsme najednou bombardováni věcmi, které jsme před tím nikdy nemuseli řešit.
Pokud si nezvolíte cestu Vzestupu, váš Vzestup bude blokován, protože vlastně vytváříte energii odporu, bráníte se jít po vzestupné spirále. Pokud narazíte na překážku a vzdáte se jejímu přijetí, jdete proti sjednocení polarity.

New Age učí mentální cestu Vzestupu, místo toho, aby byli uvnitř sebe, uvnitř svého nádherného vnitřního světa - jádra svého bytí a s odvahou v srdci přijímali nepříjemné, poznávali Vesmír, Ducha Svatého nebo Boha, jakkoliv to nazvete a vytvářeli svůj život v souladu s vnitřní intuicí, vnitřním Duchem, vyšším Já. Vstávat v souladu se svými biorytmy, jíst v souladu s tím, co oživuje vaši životní sílu, pracovat, když tělo je připraveno, sportovat nebo cvičit cviky, které miluje vaše tělo, chodit na procházky tam, kam vás vnitřní Duch směruje. To je krok za krokem cesta k osvobození. Nesmíte se bát, bát se probudit, nesmíte se bát dělat nové věci, poznávat novou pravdu. Jakmile usnete na vavřínech, osud vás nakope do zadku.

S každým krokem na procházce se ptejte sami sebe, jaké techniky pro Vzestup vám pomáhají. Může to být používání karet, můžete nacházet zprávy kolem sebe, když se budete dívat a dokážete symboly kolem sebe správně interpretovat. Může to být nějaká hravá činnost. Osobně, když si nehraji, což může být úprava mého bytu, houpací síť v lese, hledání hub, jízda na kole někam, kde jsem ještě nebyla, pak moje vnitřní dítě strádá. Mého Ducha nejvíce povznáší fotografování a můj Flicker, kde nikdo nekomentuje mé výtvory.

I přes nevyžádané názory nás lidé bombardují temnými myšlenkami. Je zde mnoho falešného dogma. Hodně cítím takové lidi a pokud mají silnou mentální energii, telepatické přijímání je zatěžující. Bez ochranných štítů, musíme zvládat Světelnou technologii uvnitř, protože pak rosteme. A k tomuto růstu nám pomáhá také temnota. Místo stěžování si na podmínky, si jich musíme být vědomi. Tančíme a bavíme se na základě přijmutí těchto podmínek s vnitřními tichými ceremoniemi za posvátných obřadů. Máme úctu k životu, který je posvátným darem. Ctíme život od mravence, stébla trávy, až po moře, oceány a pralesy.

Jako Světelné bytosti si uvědomujeme zcela vědomě, jak integrujeme Světlo a Temno. Fyzické tělo je příjemcem všeho toho náročného. Často hovořím se svým Světelným Týmem, kdykoliv se vyplavuje mnoho emocí, aby celé Stvoření vědělo, že jen potřebuji čistit své emoce, že nejsem perfektní, že dělám chyby. Vstřebáváme do těla tak obrovské vlny temna, že někdy přemýšlím, že tu nechci být. Ale jakmile jsou takové vlny vstřebány, vše se leskne ve třpytu Lásky a znovuzrození. Nikdo neví, jak tento experiment dopadne a jen doufám, že to nebude stejné jako s Maldekem, který byl zcela zničen. Všechno designuje Vesmír.

Důležitá věc: Fyzický pohyb. Neustále trénujeme: chůze, běh, silové cvičení, tanec, kolo, plavání, jóga, hodně turistiky, pokud bydlíte na horách, pak horské turistiky. A co je důležité také odpočinku. Někteří z nás pracují především na transpersonální úrovni, proto jestli chcete nějaké odpovědi, domluvte si od září se mnou konzultaci a nepište žádné otázky, protože Duch mě často nepouští k přímé práci. Světelná bytost má zcela jiný vývoj než lidská bytost. Vždy pro mě byl zatěžující robotický život. Každé ráno ve stejný čas vstát, dělat tu samou práci, skončit ve stejný čas, obstarat domácnost, jít spát a druhý den to samé. To není živý život!

Celé tělo prochází celulárními změnami, také nervová soustava prochází změnami, budu psát více o Vzestupu fyzického těla. Pokud procházíte těžkým obdobím, buďte více hravější, pozvedne to vaše vibrace. Tato doba je někdy opravdu extrémně toxická. Celá planeta se nachází v třetí světové válce na astrální úrovni, která naštěstí kolabuje každý den víc a víc. Proto se každý den noříme do přírody.

Houbaření je skvělá uzemňující věc a navíc houby jsou tak čisté jídlo, jsou velmi výživné. Voda, potoky, řeky, vodopády, rybníky jsou jako stvořené pro uzdravování a čištění energií těla. Neustále doplňujeme svůj vnitřní energetický zdroj pobýváním v přírodě a těšením ze všeho, co milujeme. Ve městě jde moje životní úroveň okamžitě dolů. Miluji být osamělým poustevníkem v přírodě, kde nejsou slyšet zvuky nízké energie jako jsou auta, motorky, stavební stoje.

To je pro dnešek vše, užívejte nejkrásnější období v roce, je tolik zábavné, ačkoliv sníh v zimě má více očišťující účinky na planetární energii i náš osobní Světelný paprsek. Přes všechny obtíže si musíme uvědomovat, proč jsme nyní zde a pozvedat sami sebe, protože utlačující vlny temnoty se snaží přijít s myšlenkami na opuštění Božského Plánu, ale vždy po nesnesitelné vlně přijde úleva a uvolnění. Hodně jsme poznali, hodně jsme zažili. Někdy pláčeme, někdy se potřebujeme vykřičet. To je jeden z důvodů, proč cvičím s kettlebell. Pomáhá mi s uvolněním emocí. A po takové vlně si dám duchovní koupel, odpočívám při svíčkách nebo ležím pod stromy.

Temné vlny nás mohou někdy omezovat, proto vzniká odpor a tření mezi Světlem a temnotou. Nalaďte se na vše, co není umělá inteligence, na vše co, je organické..... až jednoho dne Světlo pohltí tmu a tma Světlo a půjdou spolu společně po vývojové spirále. Postupná integrace se děje v takových vlnách. Jakmile je periodicita temných vln častá, blíží se uvolnění a osvobození.

Všechny vás miluji, respektuji s velkou Láskou, milostí a oddaností. Jděte ven do přírody a oceňujte její krásu. Život na Zemi je krásný, ale cesta do Nové Země je náročná. V těchto intenzivních etapách musíme pro sebe vytvářet životní podmínky, které nám přinesou právo zažívat to, co chceme. Myšlenky o rozpadu experimentu, které zachytáváme, nejsou naše. Přisluhovači hrají svoji hru dobře a pravděpodobně za to dostávají i odměny. Kdo ví? Pomalu začínám vytvářet další zprávy. Odpočívejte a užívejte léto. Jste v mém srdci, miluji vás tak moc!

V Božské Lásce, Světla a Službě.
Lenka Sykorova
Dary jsou s vděčností oceňovány!

Nikdy nás nikdo nemůže oddělit od posvátné mise Ducha Svatého, Božské Matky. Jsme zaměřeni a stále přesměrováváni k novému znovunapojení galaktické přítomnosti na Zemi, protože jsme si velmi dobře vědomi své síly. Je čas více si hrát s Luciferskými energiemi a zasmát se dualistickému světu, protože jsme hráči velké hry Stvoření!
Lenka Gloria Magent