ČIŠTĚNÍ ČAKER A AURY


Plejádská Světelná Terapie je moje nejoblíbenější kniha v těchto časech, každý večer s ní usínám po cvičení. Nádherné zážitky harmonizují fyzické tělo, Světelné tělo, aby zářilo, čakry a aura byly čisté a mé fyzické tělo prospívalo. Praktiky jsou přímým přenosem od Plejádských vyslanců Světelných bytostí z Plejád, kteří nám věnují svůj čas pro náš duchovní růst, Vzestup a uzdravení.

Prostřednictvím Amorah Quan Yin se učíme otevírat naše "Ka kanály", které předávají energii z našich vícerozměrných holografických Já do fyzického těla. Galaktické léčivé techniky nás spojují s našim božským Já, zvyšují naši vibrační rychlosti a omlazují a vyrovnávají naše tělo, zatímco zrychlují duchovní vývoj a stimulují emoční uzdravení.

S knihou pracuji již delší čas a praktikuji cvičení v ní uvedená. Cítím v těchto cvičeních velkou pomoc pro Vzestup v kontextu duchovního i fyzického Vzestupu, protože fyzický Vzestup znamená také zároveň sestup Ducha a Světelného těla do hmoty. Kniha je zdrojem energetických léčivých technik, darem Lásky a soucitu během těchto úžasných dnů pro Hvězdné bytosti, ale pro všechny, kdo nesou Světlo.

Krok za krokem se spojíte s průvodcem Osvícením a Vzestupem, který pak ovlivní nás, každého jednotlivce a celé lidstvo. Je to velké požehnání pro Zemi.

Cvičení, která Amorah Quain Yin předává, jsou praktická a nezbytná v této době přechodu na Zemi. Existují ohromné ​​perspektivy pro Zemi, sluneční soustavu v těchto galaktických cyklech, aby každý mohl transformovat karmické vzorce. Přej vám krásné zážitky, které pozvedají vašeho Ducha, tělo i duši a otevírají srdce.