CHANNELING

SANAYA ROMAN

CHANNELING

Tento web je věnován stvoření Nové skutečnosti - Nové Země, kterou můžeme zažít díky práci na sobě a vnitřním kouzlům. Základem je čistá blaženost a radost vycházející zevnitř nás. Jsme všichni bytosti Božské Lásky, ztělesněním Lásky v lidském těle. Jsme zde, abychom poznávali a využívali svoji vnitřní sílu, porozuměli mnohem hlouběji smyslu tohoto života. Mnozí z nás sdílí své vědomosti, což pomáhá nám samotným i kolektivnímu životu. Učíme se stát se bystrými s ochotou a odhodláním ukazovat cestu. Je doba, kdy je nutné nacházet a rozvíjet své schopnosti a nejsme na to sami. Můžeme navázat zcela mimořádný vztah a prožít dobrodružství a radost se svými duchovními Průvodci.

Osobně s nimi zažívám někdy velmi krátké, někdy dlouhé rozhovory, doprovázejí mě cestou na nákup, při práci, jsou mým doprovodem při malování i v tichu přírody. Předávají mně nové myšlenky. Neměla jsem nikdy žádný návod, ale přirozeně toužila se s nimi seznámit. Neměla jsem návod, jak se spojit se svým nefyzickým doprovodem, oni sami mě postupně jemně vedli, jak zvýšit vibrace a otevřeli postupně mé Vědomí pro tento způsob spolupráce a také mě s laskavostí tento týden doporučili koupi několika knih, které možná již máte, a které mohou sloužit jako katalyzátor nebo spouštěč, a o které se s vámi postupně podělím.

S. Roman: Channeling. Jak se spojit se svým duchovním Průvodcem. Název této knihy je všeříkající, obsah je názorný návod, jak navázat spojení se svými Průvodci, kteří vás milují, se svým Vyšším Já, duší nebo se naučit channelovat bytosti z vyšších Sfér. Výhody této spolupráce poznáte v každodenním životě. Jako každá práce i tato vyžaduje učení, trpělivost a oddanost. Přeji vám krásné čtení, je-li pro vás inspirativní, a nádhernou alchymii zážitků s vašimi Průvodci.